Helpnet - Pomoc Komputerowa  
 
  • O nas
  • Referencje
  • Certyfikaty
  • Partnerzy
  • Pliki do pobrania
  • Kontakt
 
Obsługa informatyczna Sieci komputerowe
Sprzęt komputerowy Pomoc komputerowa
Skanery on line
Kaspersky
MKS
Symantec
Kontakt z naszymi specjalistami

20/07/2008

48 portów Gigabit Ethernet w przełączniku Web Smart

PLANET GSW-4804SF to przełącznik Gigabit Ethernet, który dzięki architekturze pracującej z szybkością 96 Gbps, doskonale radzi sobie z ekstremalnymi ilościami danych.

PLANET GSW-4804SF jest bardzo wydajny, dzięki nieblokującej się architekturze i przepustowości do 96 Gbps. 48 portów Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps i wbudowane 4 współdzielone sloty na moduły światłowodowe SFP zapewniają wysoką elastyczność oraz możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły. Dodatkowo obsługa ramek Jumbo 9K, pozwala na przesyłanie ekstremalnych ilości danych do sieci szkieletowej lub wysokowydajnych serwerów. Dzięki zaawansowanym funkcjom QoS oraz funkcjom bezpieczeństwa, GSW-4804SF spełnia wymagania efektywnej kontroli ruchu zarówno w dużych przedsiębiorstwach, jak i sieciach ISP, w zastosowaniach takich jak VoIP, przesyłanie strumieniowego wideo, czy aplikacje multicast.

PLANET GSW-4804SF oferuje listę kontroli dostępu (ACL) zapewniającą pełne bezpieczeństwo. Mechanizmy bezpieczeństwa zawierają kontrolę dostępu w oparciu o MAC / IP/ TCP / UDP / ICMP. Dodatkowo system obronny chroni przed niebezpieczeństwami takimi jak robaki, RPC Leak, Shake wave, TFPT, Phatbot i inne. Zabezpieczenia bazujące na portach efektywnie limitują liczbę klientów mających dostęp do sieci poprzez przełącznik. Administratorzy mogą dużo łatwiej i szybciej konstruować sieci firmowe o wysokim stopniu bezpieczeństwa. Cztery sloty na moduły światłowodowe mini-GBIC są kompatybilne ze standardami 1000Base-SX/LX oraz WDM SFP (Small Factor Pluggable). Zasięg może wynosić od 550 metrów (Multi-Mode) do ponad 10/20/30/40/50/70/120 kilometrów (Single-Mode lub WDM). To rozwiązanie umożliwia stosowanie przełącznika w centrach danych przedsiębiorstw.

Cena nowego przełącznika wynosi 2343 złote.

Źródło: www.chip.pl (Marcin Chmielewski)
1.jpg

« wstecz

   
  Portal Finansowy | Katalog Stron | Katalog stron | Katalog stron SEOFriendly | Katalog Stron Webstrony | Katalog Stron Bankionline | Serwis Komputerowy - Warszawa | Serwis komputerowy - Łódź | Pajacyk | CWE | Katalog.ddr.pl | Wstążki - Walimpex